Eletkro

V kategorii elektro najdete různé tvary a designy moto blinkrů, které vaše motocykly oživí, doladí a zkrášlí. Velmi oblíbené jsou varianty LED v mnoha odstínech, tvarech i variantách. Ve velkém výběru naleznete i zadní a brzdová světla. Můžete vsadit i na různé odstíny barev. V nabídce jsou i skříňky k zapalování, redukce, zapalovače transmitter...

V kategorii elektro najdete různé tvary a designy moto blinkrů, které vaše motocykly oživí, doladí a zkrášlí. Velmi oblíbené jsou varianty LED v mnoha odstínech, tvarech i variantách. Ve velkém výběru naleznete i zadní a brzdová světla. Můžete vsadit i na různé odstíny barev. V nabídce jsou i skříňky k zapalování, redukce, zapalovače transmittery i podsvícení zrcátek. Důmyslně provedená jsou i světla pro denní svícení. Hodit se vám budou i regulátory dobíjení.

Zobrazit

Eletkro Počet produktů: 185

Podkategorie

 • Osvětlení

  Univerzální moto blinkry, přední i zadní světla, brzdová světla i podsvícení zrcátek i ve variantě LED pro většinu motocyklů se snadnou instalací. Velmi oblíbená jsou i světla s mřížkou. Vyzkoušet můžete i naše světlo se samolepícím podkladem vhodné pro vaše přestavby z ohebného, pružného materiálu. LED světla se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie a dlouhou životností.

 • Podsvícení

  Vsaďte na LED podsvícení v mnoha barvách, tvarech i odstínech. Snadnou instalaci podlepeného světla samolepící páskou zvládne opravdu každý a efekt je zcela zaručený. Nízká spotřeba energie i provozní teplota je velmi přínosným bonusem. Čeká vás vysoká spolehlivost a dlouhá životnost až 50 000 hodin. Univerzální tenký design je z voděodolného materiálu a podsvítí zrcátka i brzdová světla. Flexibilní LED světelné pásky je možné ohýbat podle konkrétních požadavků.

 • Regulátory dobíjení

  Regulátor dobíjení vhodný na motocykly Suzuki, Yamaha, Honda i BMW. Regulátor dobíjení vhodný pro motocykly sdružuje funkci usměrňovače a regulace výkonu. Jeho úlohou je dodávat elektrickou energii z alternátoru do palubní sítě motocyklu, aby hodnota napětí palubní sítě byla vždy v příslušných mezích. Dané napětí pak napájí všechny spotřebiče motocyklu a současně také dobíjí akumulátor.

 • Ostatní

  Vše, co nenajdete nikde jinde, najdete v kategorii ostatní v našem eshopu. Může se vám hodit cestovní kompresor i elektro konektory. Určitě se vám bude hodit zapalovač i redukce zapalovače na USB, která může sloužit ve spojení s moto zapalovačem jako zdroj elektrické energie nebo jako nabíječka telefonů. Auto - moto klakson univerzální nebo siréna jsou vhodné pro všechny automobily, motocykly a čluny s 12V napájením. Snadnou instalaci zvládnete i sami.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 185 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 185 položek