Karoserie

Do kategorie karoserie řadíme blatníky i kapotáže. Můžete si zvolit speciální zadní blatník či přední moto blatník, anebo zvolit univerzální zadní moto blatník. Určitě oceníte gel mřížky na světla, oválné podsedlové startovací tabulky vhodná zejména pro přestavby cafe racer / scrambler s prolisem, boční plasty či univerzální zadní bobek a přední...

Do kategorie karoserie řadíme blatníky i kapotáže. Můžete si zvolit speciální zadní blatník či přední moto blatník, anebo zvolit univerzální zadní moto blatník. Určitě oceníte gel mřížky na světla, oválné podsedlové startovací tabulky vhodná zejména pro přestavby cafe racer / scrambler s prolisem, boční plasty či univerzální zadní bobek a přední kapotáž je univerzální přední maska velmi vhodná jako součást při stavbě vašich cafe raceru v bílé, černé i originální červené barvě.

Zobrazit

Karoserie Počet produktů: 32

Podkategorie

  • Blatníky
  • Kapotáže
  • Sedla

    Pokud chcete vyrazit na dalekou cestu, vaše motorka musí mít pohodlné sedlo, a to může mít i fantastický design. Univerzální sedlo je vhodné zejména na modely Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki či BMW. Nadšeni budete červenou, černou i hnědou a důmyslným zpracováním a prošitím. Dopřejte si kvalitu a pohodlí. Pak totiž můžete vyrazit na silnici i do terénu a vydržíte na motorce sedět celé hodiny bez jakékoliv újmy na zdraví.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 32 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 32 položek