Výbava motorkáře

K povinné výbavě každého motorkáře patří jednoznačně helma, ke které zejména v zimě uvítáte kuklu, multifunkční šátek na motorku a často se hodí i neoprenová filtrační maska či rouška do prašného prostředí. Kdo už má za sebou pěkných pár kilometrů ocení i kožené rukavice na motorku. Výborným pomocníkem jsou brýle mnoha podob, plexi skla, polohov...

K povinné výbavě každého motorkáře patří jednoznačně helma, ke které zejména v zimě uvítáte kuklu, multifunkční šátek na motorku a často se hodí i neoprenová filtrační maska či rouška do prašného prostředí. Kdo už má za sebou pěkných pár kilometrů ocení i kožené rukavice na motorku. Výborným pomocníkem jsou brýle mnoha podob, plexi skla, polohovatelné držáky, ale i kšandy či nákrčníky. Naše nabídka je opravdu pestrá, stačí si jen vybrat.

Zobrazit

Výbava motorkáře Počet produktů: 97

Podkategorie

 • Multifunkční šátky

  Bezešvý multifunkční šátek pro všestranné použití je velmi stylový doplněk motorkáře. Brání vdechování prachu a ostatních mechanických částic rozptýlených ve vzduchu zejména v městském prostředí, ale i v terénu. Zdobit jej může tradiční lebka, pierot a mnoho dalších exkluzivních potisků, nebo všechny barvy maskáčů. Velkým hitem jsou i vzory urban digital. Pro milovníky klasiky jsou zde jednobarevné bezešvé šátky v mnoha odstínech.

 • Brýle

  Brýle na motorku zahrnují velkou spoustu druhů. Mohou to být letecké retro vintage ochranné brýle s UV ochranou a barvou skel dle vývěru s možností uchycení na přilbu. Pro dámy jsou zde stylové retro sluneční brýle s vyklápěcími clonami. Vybírat můžete z mnoha typů provedení, tvarů a barevných kombinací. Velký výběr je také v tónování jednotlivých skel. Na motorce prostě můžete jezdit velmi stylově a užít si to ve všech směrech.

 • Helmy

  Na každou motorku patří i pořádná motorkářská helma a to pro řidiče i spolujezdce. Naše nabídka uspokojí vysoké nároky zarytých motorkářek i tvrdých motorkářských chlapů, kteří vyznávají právě motorkářský styl. Můžete vsadit na helmy Shiro v mnoha různých provedeních. Kvalitní helma na motorku disponuje i integrovanou sluneční clonou. V nabídce máme i léty prověřené helmy na motorku od značky MZONE. Naší chloubou je však kvalitní helma na motorku od značky Motowell.

 • Rukavice

  Kvalitní kožené rukavice se zateplenou podšívkou jsou nutností výbavy každého motorkáře. Vysoce kvalitní celokožené rukavice jsou ušity z několika vrstev, jsou vysoce odolné vůči větru a srážkové vodě, ale současné jsou velmi prodyšné, takže se v nich ruce nepotí. Fixování části zápěstí je zajištěno s možností utahování suchý zipem a jejich součástí může být i zimní podšívka. S našimi rukavicemi budete mít řídítka motorky pevně v ruce stejně jako situaci na silnici.

 • Oděvní doplňky

  Do světa motorkářů patří jednoznačně i velká spousta doplňků počínaje kvalitním nářadím a řadou těsnění, které je nutno mít vždy při ruce. Začíná to u termoizolační pásky, manuální pumpy na benzín, univerzálním palivovým kohoutem, kartáčem na čištění řetězu či motopadáky. Na každou motorku potřebujete také kvalitní brašnu či sprej na opravu pneumatik. Hustilky, držáky, plexi skla, mřížky i pásky, to je jen část z toho, co nabízíme k doplnění výbavy na vaše jednostopé vozidlo.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 97 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 97 položek