Doplňky

V nabídce můžete vybírat mezi různými nepostradatelnými doplňky a chrániči určenými pro jízdu na motorce. Doplňky pro tuning obsahují součástky, co se pevně montují k motocyklu a zlepšují jeho vzhled, pohodlí nebo jeho sportovní zaměření. Některé díly jsou mnohem levnější alternativou k originálním dílům. Najdete zde plexiskla a větrné štítky, z...

V nabídce můžete vybírat mezi různými nepostradatelnými doplňky a chrániči určenými pro jízdu na motorce. Doplňky pro tuning obsahují součástky, co se pevně montují k motocyklu a zlepšují jeho vzhled, pohodlí nebo jeho sportovní zaměření. Některé díly jsou mnohem levnější alternativou k originálním dílům. Najdete zde plexiskla a větrné štítky, zrcátka, světla, blinkry, blatníky, klíny pod motor, kryty sedadel, pásky, nářadí, klíče a mnoho dalších nezbytností vhodných na cesty.

Zobrazit

Doplňky Počet produktů: 67

Podkategorie

 • Termoizolační pásky

  Termoizolační páska na výfuk a svody výfuku je velmi vhodná pro přestavby typu scrambler, cafe racer, bobber a mnoho dalších. Stylový desing současně slouží jako ochrana před popálením od horkého potrubí a zvyšuje vaši bezpečnost. Nerezové stahovací pásky pak slouží k uchycení termoizolační pásky ke svodu výfuku, jako omotávka pro různé kabely a sání. Pásku v praxi instalujte vždy na začátek a také konec opletu svodů výfuku.

 • Padáky

  Padáky do rámu v provozu pomohou jen při specifickém položení, kdy motorka dobrzdi třeba ještě na cestě a nesmete ji jiné vozidlo. Univerzální padací protektory, moto padáky a padáky na motocykl. Pokud byste je nezvládli namontovat sami, můžete požádat o odbornou montáž přímo v servise. Chrániče neboli padáky různých částí motocyklů z duralu anebo nylonu doladí vaši motorku k vašemu vysněnému obrazu. V nabídce různé, barvy, tvary a typy.

 • Brašny

  Moto brašny bývají uchycené na boku motocyklu. Výběr brašen závisí vždy pouze na vás. Vždy ale doporučujeme věnovat pozornost rozměrům brašen a klidně si můžete zkusit vyrobit takzvaný mustr z papíru a přiložit si ho k motorce. Pokud nemáte brašny na své motorce kde uchytit, pak se rovnou podívejte také na naše montážní sady na motorku. V nabídce je i brašna velmi praktická na helmu. Praktická moto brašna je současně také velice stylový doplněk věší motorky.

 • Nářadí

  V této kategorii najdete vysoce kvalitní sady moto nářadí, které se hodí do každé dílny, garáže i pro domácí kutily. Speciální motocyklové nářadí a různé pomůcky i přípravky pro opravy motocyklů. V nabídce najdete stahováky rotorů zapalování, potřebné přípravky pro výměnu olejů i brzdové kapaliny, různé přístroje pro synchronizaci karburátorů, nýtovačky moto řetězů či vyvažovačky motocyklových kol. Sady nářadí jsou vhodné nejen na motorku pro motorkáře.

 • Ostatní

  Vše, co nenajdete v jiné kategorii, najdete v kategorii ostatní na našem eshopu. Může se vám hodit chladicí kapalina, gril mřížky i obličejové masky, cestovní kompresor i elektro konektory, držáky, kompresory, zapalovač i redukce zapalovače na USB, která vám může skvěle posloužit ve spojení s moto zapalovačem jako zdroj elektrické energie či jako nabíječka telefonů. V nabídce jsou univerzální pouzdra, hustilky, redukce i vařiče. Pořiďte si praktickou výbavu a doplňky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 67 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 67 položek