Ostatní

V kategorii ostatní najdete designové přívěsky na klíče s motorkářskou tématikou a praktické kotoučové zámky. Bezpečnostní ocelové lanko na zámek brzdového kotouče je vlastně upomínací lanko, které výrazně upozorňuje na zabezpečení motorky proti krádeži právě zámkem na kotoučové brzdě. Řidič motocyklu nezapomene odemknout kotoučové brzdy a tím p...

V kategorii ostatní najdete designové přívěsky na klíče s motorkářskou tématikou a praktické kotoučové zámky. Bezpečnostní ocelové lanko na zámek brzdového kotouče je vlastně upomínací lanko, které výrazně upozorňuje na zabezpečení motorky proti krádeži právě zámkem na kotoučové brzdě. Řidič motocyklu nezapomene odemknout kotoučové brzdy a tím předcházet poškození brzdového kotouče. Najdete zde pásky i polepy, samolepky, plachty na auto či motorku i měřič tloušťky laku či alkoholové testery. Vybavte se praktickými pomůckami.

Zobrazit

Ostatní Počet produktů: 82

Podkategorie

 • Přívěsky na klíče

  Klíčenky a přívěsky jsou perfektními upomínkovými předměty i praktickými dárky pro všechny vaše známé. Dárky s moto tématikou prostě vždy potěší každého motorkáře. Modely motorek a čtyřkolek, ale i znaky vašich oblíbených značek. Gumový přívěsek na klíče je skladný a měkký. Kovový zase vypadá patřičně drsně. Motorka či znak nebo moto helma vás doslova nadchne. Přívěsek na klíče může být i oblíbená postavička Darth Vadera ze Star Wars nebo znak kapitán Amerika.

 • Polepy

  Co nemůže ve vaší výbavě nikdy chybět? To je šachovnicová samolepící páska cafe racer. Šachovnicová páska neboli "rychlé pruhy" je perfektní pomůckou na váš motocykl. Pásky jsou vhodné zejména na nádrž či blatník vaší přestavby - cafe racer, scrambler a podobně. Hodit se vám může i Samolepka s motivem Cafe racer z mnoha různými motivy. Krásné polepy na motorku doplní design vašeho jednostopého vozidla. Oceníte i praktické magnetky s moto tématikou. Sháníte vhodný dárek? Zde jej určitě seženete.

 • Dárkové předměty

  Sháníte vhodný dárek pro milovníky motorek? Co takhle hrnek na kávu nebo čaj pro pravé motorkáře? Nechcete hrnek? Tak to se vám bude určitě hodit praktická motorkářská peněženka. Hodit se vám může i Samolepka s motivem Cafe racer z mnoha různými motivy. Krásné polepy a samolepky na motorku doplní design vašeho jednostopého vozidla. Oceníte i praktické magnetky s moto tématikou. Sháníte vhodný dárek? Zde jej určitě seženete a vybere si opravdu každý.

 • Měřiče / testery

  Už máte svůj digitální měřič tloušťky laku? Tuhle praktickou vychytávku musíte mít. Oceníte i kapesní dálkoměr ke zjišťování vzdálenosti zaměřenému objektu či místu. Vhodný je pro outdoor aktivity a sportovní příležitosti jako je střelba či golf. Součástí balení je i praktické pouzdro. Digitální přístroj pro rychlé stanovení hladiny alkoholu na základě dechové zkoušky by vám neměl nikdy chybět. Máme i kapesní alkohol tester vhodný pro vlastní dechové zkoušky před jízdou. Výborný je i tester brzdové kapaliny pro zjišťování obsahu vody v brzdové kapalině a zjištění nutností její výměny.

 • Zabezpečení motorky

  Praktické zámky na přilbu i kotoučové zámky a bezpečnostní ocelové lanko na zámek brzdového kotouče je vlastně upomínací lanko, které výrazně upozorňuje na zabezpečení motorky proti krádeži právě zámkem na kotoučové brzdě. Řidič motocyklu tak nezapomene odemknout kotoučové brzdy a tím předcházet poškození brzdového kotouče. Najdete zde i praktické plachty na auto i na motocykl. Vybavte se praktickými pomůckami a dbejte na svoje pohodlí, komfort i bezpečnost.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 82 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 82 položek