Na motocykl

Nabízíme skvělá řídítka pro přestavby i jako náhradu za poškozený originál, i jejich rukojeti v mnoha barvách i tvarech, designová sedla, tachometry i karoserie. V nabídce máme gril mřížky, vzduchové i palivové filtry, zpětná zrcátka i průtokové čističe. Designové tachometry i otáčkoměry nebo zadní či přední blatníky. V naší nabídce nechybí ani ...

Nabízíme skvělá řídítka pro přestavby i jako náhradu za poškozený originál, i jejich rukojeti v mnoha barvách i tvarech, designová sedla, tachometry i karoserie. V nabídce máme gril mřížky, vzduchové i palivové filtry, zpětná zrcátka i průtokové čističe. Designové tachometry i otáčkoměry nebo zadní či přední blatníky. V naší nabídce nechybí ani maličkosti jako startovací tabulky, boční plasty a různé redukce. S našimi doplňky a vychytávky si vyšperkujete svou motorku jedna radost.

Zobrazit

Na motocykl Počet produktů: 136

Podkategorie

 • Řidítka a jejich...

  U nás si vyberete rukojeti na řídítka, nebo jinak gripy na moto se hodí pro pohodlnější úchop rukojetí. Jsou vhodné také pro přestavby se snadnou instalací. Nabízíme mnoho, typů, tvarů, designů i barev. Nabízíme i rozmanité tvary designových zrcátek, která změní vzhled vaší motorky velmi snadno. K zrcátkům nabízíme i držáky a redukce závitu. Oceníte i rozmanité tvary našich řídítek. S našimi doplňky přetvoříte svůj stroj velmi snadno.

 • Filtry

  Nabízíme vzduchové filtry a kity sání. Čerstvý vzduch je jedním ze základních prvků, které motor prostě potřebuje pro svou správnou funkci. V naší nabídce najdete kompletní řešení pro špičkovou filtraci nasávaného vzduchu a jeho následného přísun v dostatečném množství. Naše varianty jsou vhodné pro běžné vozy, motocykly v denním provozu, ale i pro závodní speciály. Palivové filtry zajistí základní předpoklad pro bezproblémovou jízdu v podobě čistého paliva dopravovaného palivovým čerpadlem do vstřikovacího zařízení či karburátoru.

 • Tachometry + otáčkoměry

  Velký výběr tachometrů na našem e-shopu. Universální moto tachometry na motorku jsou ve většině případů digitální a disponují velkou škálou informací. Indukční otáčkoměr na moto je vlastně budík sloužící k měření otáček motoru motocyklu. Jeho ciferník vám ukazuje počet otáček za minutu na analogovém nebo digitálním displeji. Vyberte si z naší pestré nabídky universálních moto budíků, tachometry, rychloměry a otáčkoměry.

 • Palivová soustava

  Palivová soustava a vše co do ní patří, tedy nádrže, palivové kohouty, hadičky, filtry, ostatní součástky související s uložením a vedením paliva

 • Karoserie

  Do kategorie karoserie řadíme blatníky i kapotáže. Můžete si zvolit speciální zadní blatník či přední moto blatník, anebo zvolit univerzální zadní moto blatník. Určitě oceníte gel mřížky na světla, oválné podsedlové startovací tabulky vhodná zejména pro přestavby cafe racer / scrambler s prolisem, boční plasty či univerzální zadní bobek a přední kapotáž je univerzální přední maska velmi vhodná jako součást při stavbě vašich cafe raceru v bílé, černé i originální červené barvě.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 136 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 136 položek